Uśmiech na implantach w 1 dzień

to seria działań, dzięki którym diametralnie odmieniamy Twoje zęby zaledwie w 24 godziny

  Zapisz się na Konsultację

  UŚMIECH NA IMPLANTACH W 1 DZIEŃ

  o metodzie

  W NB Dental Clinic rekonstruujemy i diametralnie odmieniamy zęby pacjentów zaledwie w 24h. Nieważne czy Twój główny problem stanowi: paradontoza, proteza czy bezzębie.

  Metodę tą z powodzeniem stosujemy gdy zęby są zniszczone i trzeba je usunąć lub u pacjentów, którzy nie mają już zębów i noszą protezy. Jest to seria działań, które prowadzą do fenomenalnego efektu końcowego, czyli idealnego uzębienia.

  Nowy uśmiech mocowany jest na stałe do minimum 4 implantów, a pacjent otrzymuje go już klika godzin po zabiegu.
  Z Nami praktycznie od razu możesz cieszyć się nowym wymarzonym uśmiechem i spotęgowana pewnością siebie.

  paradontoza
  paradontoza po zabiegu

  Pani Aneta

  i jej historia

  Zęby Pani Anety niby kompletne ale dotknięte paradontozą, z którą pacjentka zmagała się od lat. Stan zapalny dziąseł, ruchomość zębów i/lub ich wypadnie to niepokojące objawy. Choroby tej nie da się wyleczyć, a jedynie zatrzymać postęp dzięki wysiłkom pacjenta i zespołu lekarza oraz higienistek. Rezultaty wymagają niezwykłej sumienność, determinacji oraz zaangażowania. Leczenie paradontozy jest „paliatywne” czyli łagodzące i w efekcie nisko skuteczne.

  Pani Aneta zmęczona dotychczasowym leczeniem i w obawie o całkowitą utratę zębów chciała skutecznie rozwiązać problem na długo. Przeglądając internet natrafiła na Naszą klinikę oraz prezentowaną tu metodę. Gdy dowiedziała się, że może trwale w ciągu praktycznie 1go dnia rozwiązać swój problem nie pozostając przy tym ani chwili bez zębów wybrała właśnie Nas.

  Dlaczego warto wybrać Uśmiech na implantach w 1 dzień?

  Szybki czas realizacji

  Potrzebujemy zaledwie 24 godziny aby usunąć stare zęby, wszczepić implanty i przygotować Twój nowy uśmiech – most tymczasowy – jest to praktycznie natychmiastowa zmiana.

  Brak ruchomości implantów. 
Trwałe umocowanie

  Most przykręcony jest trwale do implantów – nie rusza się i nie wypada jak tradycyjna proteza – tylko lekarz lub higienistka mogą go odkręcić na kontroli.

  Nie zaburza odczuwania 
smaku i temperatury

  Konstrukcja mostu nie przykrywa podniebienia – nie zaburza odczuwania smaków i temperatury spożywanych pokarmów, a także nie powoduje odruchów wymiotnych.

  Bezpieczeństwo zabiegu

  Planowanie cyfrowe 3D oraz szablony implantologiczne pozwalają zminimalizować zakres zabiegu chirurgicznego i często wyeliminować konieczność redukcji, czy przeszczepu kości.

  Inwestycja w siebie

  Przewidywalność i trwałość procedury jest zdecydowanie wyższa niż próby ratowania słabo rokujących zębów – wysoka stopa zwrotu to lepsze samopoczucie i pewności siebie.

  Ceramika

  Prace ostateczną dla maksymalnej wytrzymałości mechanicznej i najwyższej estetyki wykonujemy zawsze z ceramiki – we własnym laboratorium – nie stosujemy przestarzałego akrylu.

  Wyspecjalizowany zespół

  Dr Natalia Brocka

  Nasza specjalistka od chirurgii oraz implantów. Lekarz stomatolog, którą można by też nazwać inżynierem uzębienia – z niezwykłą precyzją i dbałością o najmniejsze detale zamienia to, co chore lub nieestetyczne na zdrowe i piękne.

  Jest także założycielką oraz współwłaścicielką kliniki NB Dental. Specjalizuje się w “Uśmiech na implantach w 1 dzień”.

  Jeśli szukasz kompetentnego stomatologa ze wspaniałym podejściem do pacjenta oraz szczerym zaangażowaniem w swoją pracę – nie możesz lepiej trafić.

  Dla kogo jest zabieg Uśmiech na implantach w 1 dzień?

  • Nosisz protezę, która jest niekomfortowa, rusza się i/lub wypada, powoduje odruch wymiotny.

  • Gdy dotychczasowe rozwiązania protetyczne są dla Ciebie uciążliwe, powodują dyskomfort.

  • Masz paradontozę, stan zapalny dziąseł, a zęby się ruszają i/lub same wypadają.

  • Twoje zęby są bardzo mocno zniszczone
   i nie warto inwestować w ich ratowanie.

  • Jeśli straciłeś zęby wyniku urazu lub wypadku, czy też innego schorzenia.

  • Kiedy doszło do znacznego zaniku kości, gdzie tradycyjne metody spotykają swoje ograniczenia.

  • Jeśli chcesz raz, a dobrze rozwiązać swój wieloletni problem lub zaniedbania i zrobić to dla siebie.

  • Jeśli interesują Cię nowoczesne technologie i rozwiązania lecznicze stosowane z pełnym
   sukcesem na całym świecie.

  Uśmiech na implantach w 1 dzień

  krok po kroku

  etap 1

  Konsultacja

  Każdy zainteresowany nowym uśmiechem pacjent jest indywidualnie badany. Zbieramy dane na podstawie, których kwalifikujemy do zabiegu lub przedstawiamy alternatywne możliwości. Wykonujemy tomografię komputerową 3D, skanujemy wnętrze jamy ustnej oraz robimy zdjęcia fotograficzne twarzy. Na tej podstawie wstępnie oceniamy możliwości i szacujemy koszty.

  etap 2

  Planowanie

  Analiza indywidualnej sytuacji pacjenta. Modele 3D, przekroje kości oraz fotografie twarzy połączone zostają w specjalnym oprogramowaniu komputerowym, które pozwala nam szczegółowo zaplanować pozycje implantów jak i kształt oraz wygląd nowego uśmiechu – prototypu, zawsze dopasowanego do twarzy. Tutaj pacjent otrzymuje ostateczny plan działania i szczegółowy kosztorys

  etap 3

  Zabieg

  Na podstawie przygotowanego cyfrowo planu powstaje szablon 3D, który w pozwala na precyzyjnie umieszczenie 4 – 6 implantów wraz z elementami, do których przykręcone zostaną „nowe zęby”. Pozycja tych elementów zostaje zeskanowana i przekazana do naszego laboratorium techniki dentystycznej gdzie w technologi CAD/CAM wykonujemy most tymczasowy z tworzywa sztucznego – „Nowy Uśmiech” mocowany do wcześniej wprowadzonych implantów.

  etap 4

  Gojenie

  Implanty potrzebują 3-6 miesięcy aby w pełni biologicznie zespolić się z Twoim organizmem i móc być w pełni obciążone. Jednakże już od dnia zabiegu możesz cieszyć się “Nowym Uśmiechem” i odmienionym wyglądem oraz lepszym samopoczuciem zapominając o poprzednich problemach. Most tymczasowy stosowany wyłącznie na okres gojenia jest praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego uzębienia. Jedynie przejściowo należy stosować miękka dietę.

  etap 5

  Praca ostateczna

  Implanty mogą być teraz w pełni obciążone. W NB dzięki własnemu laboratorium protetycznemu pracę finalną zawsze wykonujemy z pełnej ceramiki – cerconu w cyfrowej technologii CAD/CAM. Ceramika ta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, a jednocześnie posiada wysokie walory estetyczne. W odróżnieniu o konkurencji nie stosujemy przestarzałego akrylu jak z protezy. Każdy most ostateczny wykańczany jest ręcznie, a nasi technicy nadają mu indywidualny charakteru dopasowany do pacjenta. Trwa to ok. 7-14 dni i odbywa się bez niekomfortowych wycisków na podstawie cyfrowych skanów i zdjęć w bezpośredniej współpracy i komunikacji między pacjentem, lekarzem, a technikiem celem uzyskania najlepszego rezultatu.

  etap 6

  WIZYTY KONTROLNE

  O „nowe zęby” dbamy praktycznie tak jak o własne zęby regularnie szczotkując. Przydatny może okazać się dodatkowo irygator czyli specjalna „myjka ciśnieniową” ułatwiająca dokładniejsze oczyszczanie. Nie zaleca się stosowania past wybielających, które zawierają dużo substancji ściernych mogących uszkodzić powierzchnie mostu. Niezbędnym warunkiem dla długoterminowego sukcesu leczenia są wizyty kontrolne minimum raz na 12 miesięcy połączone z profesjonalnymi zabiegami higienizacji w gabinecie

  Odbudowa pełnego łuku na implantach to skomplikowane zadanie, które wymaga wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia, a także odpowiedniego planowania, logistyki i zaplecza technicznego.

  Wszystko to znajdziesz w NB Dental Clinic & LAB gdzie zespół Naszych lekarzy wraz z technikami wspierani najnowszą cyfrową technologią potrafią wykonać to wszystko osiągając trwałe 
i przewidywalne rezultaty o najwyższej estetyce.

  Opinie o zabiegu

  Uśmiech na implantach w 1 dzień

  POZNAJ HISTORIE PANA Marka

  Jak nas Pan znalazł?
  “…przez internet…zdziwiłem się bo wcześniej nie wiedziałem o tej klinice…ze jest możliwość zrobienia takich zębów jakie mnie interesowały…”

  Jakie miał Pan oczekiwania przychodząc do naszego gabinetu?
  “…żeby było bezstresowo, bez nerwów, bezboleśnie, bez niespodzianek…”

  Jak się Pan czuł podczas wykonywanych zabiegów?
  “…dobrze, komfortowo, spokojnie, wyluzowany…”

  Czy jest Pan zadowolony z przebiegu leczenia?
  “…oczywiście i to w całym tego słowa znaczeniu…”

  Czy Pana otoczenie zauważyło zmiany w uśmiechu?
  “…każdy zauważył…że się uśmiechnę…otwieram się na ludzi…”

  Uśmiech na implantach w 1 dzień

  POZNAJ HISTORIE PANa Łukasza

  Co spodobało się Panu w naszym gabinecie?
  “…no obsługa, że było bezboleśnie…fachowa obsługa…”

  Czy Pana otoczenie zauważyło zmiany w uśmiechu?
  “…tak i nawet mi zazdroszczą…”

  Komu poleciłby Pan nasze usługi?
  “…wszystkim…kto chce mieć ładny, śliczny uśmiech…”

  Co chciałby Pan coś dodać od siebie?
  “…innych onieśmiela mój uśmiech…mam śliczny uśmiech…”

  Co powinieneś wiedzieć

  przed zabiegiem?

  Jaka jest cena?

  Zabieg „Uśmiech na implantach w 1 dzień” to złożona seria działań, która jak każda procedura medyczna podlega indywidualnej ocenie i odpowiedniej kwalifikacji do jego wykonania. Pacjentów zainteresowanych leczeniem tą metodą zapraszamy zawsze na osobistą konsultację w gabinecie gdzie zbierzemy wszystkie konieczne dane niezbędne do działania lub przedstawimy rozwiązanie alternatywne. W sprzyjających warunkach cała procedura usunięcia zębów, wprowadzenia 4 implantów, umocowania na nich natychmiastowego mostu tymczasowego oraz po okresie gojenia wykonania pracy ostatecznej z ceramiki startuje od 43 tyś zł.

  Czy zabieg boli?

  Zabieg odbywa się w skutecznym znieczuleniu miejscowym, przez co jest bezbolesny. Jedyny dyskomfort, który może występować to wibracje, ucisk i rozpieranie z uwagi na pracę lekarza. W szczególnych przypadkach pacjent przed zabiegiem może otrzymać leki uspokajające i wyciszające. Wszelkie niezbędne leki wraz z zaleceniami pozabiegowymi i stosowaniem otrzymujecie Państwo bezpośrednio od personelu kliniki pozostając pod jego pełną opieką.

  Czy procedura naprawdę trwa 1 dzień?

  TAK dokładnie w ciągu 24 godzin pacjent otrzymuje natychmiastowy most tymczasowy wykonany z tworzywa sztucznego. Przymocowany jest on na stałe do wprowadzonych w kość implantów. Praktycznie od zaraz można z niego korzystać jedząc i pijąc oraz co najważniejsze szeroko uśmiechając się już na nowo. Poszczególne etapy realizacji szczegółowo rozpisane zostały w informacjach powyżej.

  Czy to jest bezpieczne?

  Metoda prezentowana powyżej jest z powodzeniem stosowana od wielu lat na całym świece pod różnymi „nazwami” i została szeroko zbadana, udokumentowana oraz potwierdzona naukowo. Jej skuteczność jest bardzo wysoka jednakże jak każda procedura medyczna opiera się na wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu lekarza oraz jego zapleczu technologicznym, a także na indywidualnych cechach danego pacjenta i nie gwarantuje określonego efektu, a jedynie staranne działania mające na celu doprowadzenie do zbliżonego rezultatu. W trosce o Wasze bezpieczeństwo świadczymy nasze usługi utrzymując najwyższe standardy jakościowe na
  podstawie najbardziej aktualnej wiedzy medycznej. Aktualnie procedura ta jest bardzo popularna z uwagi na rosnące potrzeby pacjentów.

  Jak dbać o nowe zęby?

  Standardowa higiena z wykorzystaniem szczotki i pasty do zębów to absolutne minimum. Zalecamy stosowanie dodatkowo irygatora, czyli niejako dentystycznej myjki wysokociśnieniowej, która zamiast nitki dokładnie wypłucze wodą z dodatkiem płynu do płukania ust mikro przestrzeń między dziąsłem, a mostem pacjenta. Nie zaleca się stosowania past wybielających, które w swoim składzie zawierają dużo substancji ściernej mogącej uszkodzić powierzchnie mostów. Ponadto konieczny jest regularny „serwis” i „ przeglądy” u lekarza oraz higienistki. minimum raz na 12 miesięcy.

  Czy są jakieś przeciwskazania?

  Nie istnieją bezwzględna przeciwskazania, a jedynie przejściowe ograniczenia takie jak: stan po radio lub chemioterapii, ciąża, niezakończony rozwój kości, nieuregulowana cukrzyca. Dlatego tak ważny jest dla nas szczegółowy wywiad medyczny odnośnie chorób występujących i przebytych oraz leków przyjmowanych aktualnie przez pacjenta, podczas bezpośredniego spotkanie z lekarzem na wizycie kwalifikującej do zabiegu. Wszelkie wątpliwości zawsze konsultujemy z lekarzami prowadzącymi pacjenta.

  Jak będę się czuć po zabiegu?

  Każdy zabieg chirurgiczny wiąże się zawsze z naturalną reakcją organizmu taką jak obrzęk, opuchlizna, a nawet siniaki pojawiające się najczęściej 72h po zabiegu Rzadziej występuje gorączka czy ogólne rozbicie porównywalne do infekcji. Ważne, aby zrezygnować z większej aktywności fizycznej w tym okresie. Najczęściej około tygodnia po zabiegu na wizycie kontrolnej kiedy zdejmowane są szwy pacjenci nie odczuwają już żadnych dolegliwości. Nasi lekarze zawsze zareagują na wszelkie niepokojące Państwa objawy i pozostają z Państwem w kontakcie. Pełna przebudowa i wgojenie implantów w kości trwa w szczęce 6 miesięcy, a w żuchwie 3 miesiące.

  Na jak długo wystarczają implanty?

  Przy regularnych wizytach kontrolnych i prawidłowej higienie jamy ustnej wszczepione raz implanty mogą pozostawać zintegrowane z kością u pacjenta praktycznie do końca życia. Tak jak naturalne zęby ulegają z wiekiem powolnemu starciu, odkruszeniu i ogólnemu zużyciu tak samo ceramiczny most – sam materiał z biegiem czasu i codziennego użytkowania może wymagać wymiany. Wszelkie ewentualne drobne uszkodzenia wynikające z funkcjonowania jesteśmy w stanie najczęściej naprawić bezpośrednio w klinice. Implanty to praktycznie na stałe umiejscowione trzecie zęby, a jedynie elementy do nich przymocowane mogą wymagać i jednocześnie dają możliwość serwisu i/lub wymiany z gwarancją dostępności części zamiennych ponieważ stosujemy sprawdzonych dostawców produktów.

  Czy jest jakaś gwarancja?

  Zapewniamy standardowy 4 letni okres opieki nad implantami oraz mostem ostatecznym pacjentów naszej kliniki pod warunkiem bezwzględnego przestrzegania i stosowania się do wszelkich zaleceń lekarskich w tym uzupełnienia wszelkich innych braków zębowych w jamie ustnej, oraz innych zaleceń wydawanych przez personel kliniki po zakończonym leczenia. Konieczne dla utrzymania gwarancji są odpłatne systematyczne wizyty kontrolne oraz zabiegi higienizacyjne minimum raz na 12 miesięcy. Wszelkie zauważone problemy i niepokojące sytuacje należy bezzwłocznie zgłaszać do lekarza kierującego w klinice.

  Dołącz do grona zadowolonych pacjentów wybierając

  Uśmiech na implantach w 1 dzień

   Zapisz się na Konsultację